FAQ – často kladené dotazy

Registrace
Jako první věc se můžete registrovat.Re­gistrujete se tak do databáze absolventů (nebo studentů) Rakouského gymnázia. Registrací mnoho získáte. To se dočtete především v dalších sekcích. Zejména získáte přístup do sekcí, kde jsou různé fotografie, fóra, seznamy žáků i učitelů a především budete moci přidávat akce do kalendáře. Pro samotnou registraci je třeba vyplnit jméno, příjmení, platný e-mail, rok studia a univerzitu, na které studuješ nebo jsi již dostudoval. Studenti, kteří ještě neví jak to bude dál, nevyplňují univerzitu, tu doplní později.

Prosíme všechny, aby doplňovali platnou e-mailovou adresu. Zhruba 2× ročně na ni bude rozesílán Newsletter s novinkami a plánovanými akcemi. </p>

Přihlášení
S registrovaným emailem se může absolvent přihlásit (v levém horním rohu) do „uzavřené sekce“ webu.
Přihlašovací jméno: EMAIL (použitý při registraci)
Heslo: Ročník ukončení OEGP (použitý při registraci)

V této sekci najdete – kontakty na vaše kamarády a spolužáky, třídní fota, fota profesorů, a další zajímavá média. Tyto registrační údaje slouží zároveň jako vstup do Fóra pro absolventy.

Kalendář
Kalendář je jednou z hlavních aplikací portálu absolventů. Má za úkol informovat všechny návštěvníky o nadcházejících akcích – ať už kulturních nebo nekulturních. Nejbližší akce jsou viditelné vždy vlevo na hlavní stránce. Po kliknutí do kalendáře se zobrazí i další program na delší časové období. Pro registrované absolventy bude možnost akce také vkládat. U každé nově vložené akce bude vždy viditelné jméno uživatele, který akci přidal.

Fórum
Po přihlášení do fóra si se svými kamarády a spolužáky můžete „chattovat“, vyměňovat si zážitky, názory a všemožné informace.

Informace:

Publikováno: 10. 9. 2008
Poslední změna: 10. 9. 2008